Tersus Bleach Helper FB001-04 4Kg

Tersus Bleach Helper FB001-04 4Kg

Marka: Tersus
Kod Produktu: FB001-04
Dostępność: 25
206.64 PLN
Cena Netto: 168.00 PLN
Ilość:


Opis

Bleach Helper FB001-04

  Utleniający preparat w postaci proszku wspomagający działanie środków do czyszczenia dywanów i wykładzin, którego głównym zadaniem jest rozjaśnianie jasnych kolorów. Posiada znakomite właściwości odplamiające np. plamy z kawy, herbaty,brunatne przebarwienia materiału, zacieki z wody.Przeznaczony również do czyszczenia frędzli bawełnianych w dywanach orientalnych.

Jako wspomagacz do środków czyszczących: jedna miarkę 15ml preparatu zmieszać z 5 litrami gotowego do użycia roztworu środka do czyszczenie (np. prespray). FB001 należy jednak rozpuścić wcześniej w niewielkiej ilości gorącej wody.

Jako odplamiacz: zmieszać dwie miarki (tj. 30ml) z 5 litrami ciepłej wody. Piane nanieść jedynie za pomocą gąbki lub szczotki wyłącznie na zaplamione miejsca i pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać. Jeśli plama nie zostanie całkowicie usunięta należy powtórzyć czynność po wyschnięciu czyszczonej powierzchni. Na dużych powierzchniach używać rozpylacza i szczotki ręcznej lub maszyny szorującej do nanoszenia preparatu. Do uzyskania najlepszego efektu roztwór należy zużyć w ciągu 30 min.

Przeznaczenie: Odplamiacz / wspomagacz 
Rozcieńczanie: 15ml-30 m l / 5 Ltr
Mieszalność: Woda
Temperatura max.: -
Postać: Proszek
Kolor:  
Zapach:  
Opakowanie: 4Kg

Odczyn pH:

4,8

SKala ph produktów - ashbys

 

Opinie (0)

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej:Tersus Bleach Helper FB001-04 4Kg
Hover | Large