Ashbys Sensei 135 psi - Kompaktowy Ekstraktor Przenośny

Ashbys Sensei 135 psi - Kompaktowy Ekstraktor Przenośny

Marka: Ashbys
Kod Produktu: Sensei
Punkty: 648
Dostępność: 1
6,826.50 PLN
Cena Netto: 5,550.00 PLN
Ilość:


Opis

 Pranie dywanów,tapicerki oraz czyszczenie zasłon, rolet i verticali.

 Zasilane z pogdrzewaczem wody - z jednego gniazdka.

 Wyposażony w bezawaryjną, indukcyjną pompę wody - Shurflo

 Profesjonalna moc, wygląd i jakość wykonania.

 Kompaktowa budowa dla łatwego transportu.

 Lekki i poręczny przy załadunku lub wchodzeniu po schodach.

 

Zobacz film instruktarzowy

Ashbys Sensei 135 psi - Kompaktowy Ekstraktor Przenośny to idealny wybór dla osób zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem, wszedzie tam gdzie licza się minimalna waga przy zachowaniu maksymalnej efektywności. Łatwy w transporcie, zajmując przy tym niewielką przestrzeń. Ashbys Sensei działa na zasadzie metody ekstrakcyjnej, to znaczy że mozesz smiało czyscić na mokro (sprawdzając wcześniej właściwości tkanin) wszystkie dywany i tapicerkę.

 

SPECYFIKACJA

Charakterystyczną cechą Sensei-a jest zainstalowany w 3- komorowy silnik próżniowy. Im więcej komór w silniku, tym więcej mocy jest generowane – maksymalnie możliwe są 3 komory.

W Sensei-u mamy dwie opcje instalacji silników próżniowych:

- standard: obudowa plastikowa, 3 komory – 1300 W

- przemysłowy H/D: obudowa metalowa, 3 komory – 1500 W

Wszystkie posiadają w pełni wymienne szczotki węglowe oraz uszczelki powietrza.

 

Wbudowany automatyczny system przegród shut-off-ball, skutecznie zabezpiecza silniki przed przedostawaniem się wody. Wykonany z wytrzymałego, a zarazem lekkiego materiału (HDPE), Ashbys Sensei jest wystarczająco mocny do użytku w pełni przemysłowego.

 

Niektóre maszyny to pułapka ciepła wytwarzana przez komponenty elektryczne wewnątrz. W ten sposób podgrzewany jest roztwór czyszczący w zbiorniku. Niestety aby osiągnąć maksymalną żywotność wszystkich komponentów elektrycznych, istotne jest, aby utrzymać je chłodnym i suchym – zwłaszcza silniki próżniowe. Ashbys Sensej nie tylko jest dobrze wentylowany, ale dodatkowo chłodzony wentylatorem, aby wszystkie elementy elektroniczne pracowały w jak najniższej tempetaturze roboczej – co oznacza, dłużej. 

 

System ssący:

- Przemysłowy H/D silnik próżniowy 3-komorowy: działa bez straty siły podnoszenia wody, w przewodze ssącym (średnica 38mm) do 15 metrów długości.

- Standardowy Std silnik próżniowy 3-komorowy: działa bez straty siły podnoszenia wody, w przewodze ssącym (średnica 38mm) do 7.5 metrów długości.

 

Pompa wody:

- 135 psi Shurflo Induction System Std-Flow: standardowy przepływ wody/ roztworu czyszczącego na poziomie 4 ltr/min. Brak potrzeby wymiany szczotek węglowych, niski koszt naprawy.

- 135 psi Shurflo Standatd System High-Flow: duży przepływ wody/ roztworu czyszczącego +35% na poziomie 5 ltr/min, zbliżony do przepustowości podobnych pomp o ciśnieniu roboczym 200 psi. Szczotki węglowe wymieniane co 6 miesięcy, wysoka wydajność .

 

System podgrzewania wody- opcja dodatkowa:

Ashbys Sensei posiada wbudowaną grzałka zanurzeniowa umieszczona w zbiorniku z roztworem. Nagrzewa wodę do 70 ° C termostat regulowany. Posiada system anty-przegrzaniowy, który automatycznie wyłącza sytem grzewczy jeśli woda w zbiorniku osiągnie niski poziom.

 

Czyszczenie gorącym rozpuszczalnikiem- opcja dodatkowa:

Pozwala na skuteczne usunięcie zabrudzeń z powierzchni wrażliwych na wode jak: zasłon, obić tapicerskich, dywanów orientalnych, gobeliny, rolet, werticali, okładzin ściennych, podsufitki samochodowej itp. System Hot Solvent jest jest narzędziem wyjątkowym. Rozpuszczalnik podawany jest bezpośrednio z pojemnika, następnie zostaje podgrzany - utrzymując stałą temperature. Żaden inny system tego nie robi!

 

Po więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonicznym

0048 660-859-752

Opinie (0)

Napisz opinie

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej:Ashbys Sensei 135 psi - Kompaktowy Ekstraktor Przenośny
Hover | Large