O nas

Solidna Firma

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Przez ten czas konsekwentnie budowaliśmy pierwszą w Polsce platformę ze specjalistycznym sprzętem do prania dywanów, wykładzin i tapicerki. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy.Specjalizujemy się w dostawach sprzętu czyszczącego, środków do utrzymania czystości, środków do czyszczenia łazienek i toalet oraz środków do odświeżania powietrza. Zawsze wybieramy najwyższą jakość produktów w najlepszych cenach oraz udzielamy najbardziej fachowych rad dotyczących zakupu sprzętu. 

Ponieważ w biznesie interesuje nas naprawdę wiele dziedzin, sami stajemy się często użytkownikami naszych produktów. W związku z tym, zanim nasz sprzęt zostanie umieszczony na naszej stronie internetowej, zawsze skrupulatnie i bardzo dokładnie go testujemy i sprawdzamy, jak sprawdza się w każdych warunkach eksploatacyjnych. Posiadamy w ofercie jedynie sprzęt najwyższej jakości renomowanych producentów, którzy dają gwarancję jakości i zgodności z wszelkimi normami.

Porada specjalisty

Różnimy się od wielu innych internetowych dostawców sprzętu chociażby tym, że oferujemy darmową specjalistyczną poradę dotyczącą każdego urządzenia, które sprzedajemy. Udzielamy zawsze rzetelnej i profesjonalnej informacji na temat wad i zalet naszych produktów. W ten sposób, możesz zyskać pewność, że robienie z nami interesów jest najlepszym rozwiązaniem, jakie możesz znaleźć. Doświadczenie nam podpowiada, że klienci cenią sobie uczciwe i rzetelne porady każdorazowo, gdy muszą dokonać zakupów.

Doświadczenie

Zaufało nam wielu klientów, którzy na co dzień pracują w zupełnie różnych obszarach biznesu: biura, sklepy, warsztaty, fabryki, farmy, szkoły podstawowe, średnie i wyższe, szpitale, hotele, pensjonaty, domy opieki, centra rozrywki i wiele, wiele innych. Zgromadziliśmy obszerną wiedzę na temat tego, gdzie nasze urządzenia mogą znaleźć zastosowanie, a gdzie nie.

Szybka dostawa

99% naszych produktów, wliczając w to części zamienne i różnego rodzaju akcesoria, jest dostarczana do klienta w ciągu 2-3 dni (chyba że opis przy produkcie mówi co innego). Zamówienia złożone przed godziną 12 w południe będą realizowane jeszcze tego samego dnia.

Zwroty

Jesteśmy raczej przeciwni zakupom typu "najpierw kupujesz, potem testujesz". Preferujemy sytuację, w której udzielimy ci profesjonalnej, rzeczowej i konkretnej porady jeszcze zanim dokonasz zakupu. Zobaczysz, że taki model kupowania bardzo szybko przyniesie ci oszczędności. Nie oznacza to, oczywiście, że nie przyjmujemy zwrotów. Jeśli zwracane towary są w takim samym stanie, w jakim je kupiłeś oraz jeśli posiadasz do nich oryginalne opakowanie, zaakceptujemy zwrot.

Klienci biznesowi

W przypadku gdy zwroty nie mają związku z ukrytymi wadami produktów, zostaną one przyjęte, pod warunkiem, że nie były używane i są zapakowane w oryginalne opakowanie. Zastrzegamy sobie prawo pobrania 25% opłaty manipulacyjnej w celu pokrycia kosztów dostawy, odebrania towaru oraz przepakowania. Powyższa opłata pobierana jest również w sytuacji, gdy sprzęt (tworzony na specjalne zamówienie) jeszcze nie opuścił fabryki, a jego budowa już się rozpoczęła. 

Klienci indywidualni

Jeśli zechcesz dokonać zwrotu z innych powodów niż w związku z wykryciem wady produktu, wówczas zastrzegamy sobie prawo do pobrania opłaty manipulacyjnej 85 zlotych + VAT w przypadku produktów powyżej 25 kg. Wadliwe lub zepsute produkty będą odbierane i wymieniane na nowe bez konieczności ponoszenia opłat. Brak uszkodzeń lub zniszczeń produktu oraz przestrzeganie prawa konsumenckiego przez kupującego jest podstawą do dokonania zwrotu pieniędzy za zakupiony towar.

Gwarancja

Nasza wiedza, kompetencje, profesjonalizm oraz uczciwość zawodowa są gwarancją tego, że każdy zakup naszych produktów będzie wiązał się z ich najwyższą możliwą jakością, najlepszą możliwą ceną oraz najlepszym możliwym wsparciem technicznym oraz serwisem. Każdy produkt, który jest dostępny w sprzedaży posiada pełną gwarancję producenta.

Skontaktuj się z nami

Nasze biuro jest czynne w godzinach od 9 do13, a następnie od 14 do 17, od poniedziałku do piątku.  Nasza strona internetowa www.global-clean.pl jest za to dostępna 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, a nasza obsługa telefoniczna jest do dyspozycji przez cały czas poza godzinami pracy. 

Leszek Dmowski

Bale 3 Mokobody

08-124

77 1050 1894 1000 0090 9027 8582

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu:

biuro@global-clean.pl

sklep@global-clean.pl

lub telefonicznie pod numerem +48 660859752.

Magazyn:

Domaszewnica

21 – 307 Ulan-Majorat

+48 (22) 20 87 530

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Global-Clean